Na koho se můžete těšit?

O mně

Mé zkušenosti, praxe a hodnoty

Jmenuji je Marie Nepimachová a v oboru kosmetiky a zdravotnictví pracuji již řadu let.

Mou praxí je kosmetika, permanentní řasy, zdravotní a relaxační masáže, zvláště pak masáže lymfatické a masáže řešící akutní i letité problémy s pohybovým aparátem, masáže lávovými kameny a masáže zaměřeny na zmírnění celulitidy.

Jsem majitelkou řady osvědčení na nejrůznější druhy ošetření pleti, zkrášlovacích procedur a nejrůznějších typů masážních technik, ve kterých se neustále zdokonaluji a studuji. Kromě již zmíněného jsem také fitness trenér zaměřený na pohybový aparát a léčbu i prevenci bolesti.

Rovněž jsem již několik let lektorkou a školitelkou masáží, permanentních řas a nově kosmetiky ve vzdělávacích centrech.

Mými klienty jsou ženy, muži ale i děti všech věkových kategorií a profesí.

Radost a nadšení z ošetření a odreagování se mých klientů je mi největší odměnou.

Poslední odstavec chci věnovat zdraví. S věkem i zkušenostmi si víc a víc uvědomuji, jak je důležité se o sebe starat jak zevně, tak hlavně také zevnitř. Pro to, aby nám tělo správně sloužilo a fungovalo je třeba věnovat mu správný směr výživy a vyváženosti doplňků, které by měly podtrhovat náš styl života, jež se odráží na nás samotných. Proto se věnuji i tomuto odvětví a snažím se svým klientům nabídnout maximální a komplexní péči, která je efektivní, účinná a hlavně dlouhodobá.

Děkuji za pozornost a budu se těšit na shledanou.

Vaše Maruška


A jak vypadám? 

Celkem v pohodě :-)